Łapiuk - Fotografia Ślubna

Fotograf, Warszawa

renata@lapiuk.cba.pl
www.lapiuk.cba.pl
04-487 Dokerów

Fotograf Łapiuk - Fotografia Ślubna, Warszawa

Fotografia Ślubna ma dwa zadania — być piękną pamiątką oraz pokazać też miłość dwojga ludzi,którzy przed sobą ślubują miłość! Ma być pamiątkowym dowodem miłości, który ogląda się za kilka lat i wraca się wspomnieniami. Taki są właśnie moje zdjęcia — pokazują miłość i szczęście oraz podniosłość chwili...

Ślub jest niepowtarzalnym wydarzeniem pokazującym emocje, które na co dzień ciężko jest dostrzec. Widać miłość i szczęście emanujące z Młodej Pary, które jest pierwotnym ,czystym uczuciem nieprzytłumionym przez codzienność. Jest to czysta ekspresja miłości !Pozwólcie by te piękne wspomnienie wracało do Was poprzez zdjęcia, które na pewno po czasie, gdy emocje po ślubie opadną, znajdą się w Waszych albumach i będziecie je chętnie oglądać.

_________________________________________________________________

Jestem młodym dwudziesto paroletnim fotografem. Mam w sobie młoda wizję nie zamkniętą w standardach, jak u większości wieloletnich fotografów. Staram się by moja zdjęcia nie powtarzały się i były jak najbardziej ładne estetycznie, oryginalne i w jak najkorzystniejszej cenie. :-)

Specjalizacja i usługi

Prace z portfolio

  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
Zobacz wszystko w portfolio (3 zdjęć)