DJ Głośny - Maciej Głos

DJ, Wrocław

djglosny.pl
54-063 Olbrachtowska 26/8

DJ DJ Głośny - Maciej Głos, Wrocław

Szanowni Państwo,

jesteśmy specjalistami od wprowadzania Gości w dobry nastrój. Duet DJ + Wodzirej to gwarancja udanej zabawy, to gwarancja zaangażowania wszystkich Gości, to najlepsze rozwiązanie na każdą imprezę, również tą weselną. Co nas różni od konkurencji?

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nie kierujemy się stereotypami, proponujemy wyjątkowe scenariusze imprez. Słuchamy co Klient ma do powiedzenia, notujemy jego oczekiwania i na tej podstawie przygotowujemy ofertę.

Zdajemy sobie sprawę, że zorganizowanie imprezy firmowej, eventu, balu studniówkowego czy wesela, jest zajęciem czasochłonnym, wymagającym przygotowania i umiejętności planowania. Każda impreza ma swój budżet — my jesteśmy od tego, aby udowodnić Państwu, iż wygospodarowanie funduszy na nasze usługi będzie najtrafniejszą decyzją Państwa budżet planu.

W czym się specjalizujemy?

W prowadzeniu różnorakich imprez w języku niemieckim, angielskim i polskim. Większość zleceń jakie wykonujemy dotyczy oprawy muzyczno konferansjerskiej wesel polsko — niemieckich, polsko — austriackich, polsko — angielskich oraz imprez biznesowych dla zagranicznych Gości. Dzięki perfekcyjnej znajomości języków obcych, wysokiej kulturze osobistej oraz znajomości innych kultur i obyczajów, zrealizowaliśmy wiele niestandardowych zleceń, a każde zlecenie jest początkiem kolejnego.

Prace z portfolio

  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
Zobacz wszystko w portfolio (2 zdjęć, 1 filmów)