Fotobudka wynajem Fotland

Fotobudka, Wrocław

+48 663 08 7 651

Kleczkowska 24
+48663087651
https://fotland.pl/
+48663087651

Fotobudka wynajem Fotland – fotobudka weselna

Fotobudka na wesele to gwarancja wspaniałej atrakcji, dodatkowej dekoracji i integracji gości! To wszystko możesz zyskać w bardzoprzystępnej cenie!

Fotobudka Wrocław Fotland wyróżnia się ponadto niespotykaną na rynku jakością zdjęć. Własny projekt i korzystanie ze sprzętu najwyższej technologii pozwala nam chwytać chwile szaleństwa i zabawy na profesjonalnych fotografiach w rozdzielczości 4K. To prawdziwy hit nie tylko na weselach, ale również innych imprezach np. 18 urodziny, studniówka, andrzejki, walentynki, eventy firmowe.

Twoi goście mogą na pełnym luzie testować kolejne pozy, zakładać śmieszne maski, okulary, kapelusze, tabliczki ze śmiesznymi tekstami i natychmiast zyskać przepiękną pamiątkę — unikalne wydruki zdjęć.

Wynajem fotobudki to niewielki koszt, biorąc pod uwagę budżet wesela czy innego wydarzenia a cała zabawa i przede wszystkim najwyższej jakości zdjęcia wydają się bezcenne.

Z doświadczenia wiemy, że po latach goście nawet chętniej wracają do zdjęć z fotobudki niż do tych od fotografa. Przed fotobudką czują się swobodniej, a opcja live view pozwala na kontrolę tego, jak się prezentujemy przed faktycznym zrobieniem zdjęcia. Dzięki temu, a także wykorzystaniu w naszej fotobudce Wrocław najnowszych technologii fotografie wydobywają w każdym to, co najpiękniejsze.

Jeśli chcesz dostarczyć sobie i swoim gościom nie zapomnianych zdarzeń skontaktuj się z nami. Po więcej informacji zapraszamy na fotland.pl/fotobudka-wroclaw/. 

Zapraszamy do kontaktu!
GrupaFotland

Usługi

Wynajem fotobudki

Fotobudka Wrocław Fotland działa w takich miastach jak Wrocław, cały Dolny Śląsk, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Opole, Jelenia Góra, Legnica. Oferujemy zdjęcia najwyższej jakości, oryginalne gadżety, personalizowane wydruki i moc atrakcji, dzięki której Twoi gości zyskają wyjątkowo piękną pamiątkę.

890 – 1 200 zł

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (7 zdjęć)