Rotunda Ewa Mucha

Cena od 50 zł/os.

1 pomieszczenie 150 os.

+48 731 71 1 011

Zawiercie, Długa 7, Zawiercie, Polska
+48 731 711 011
rezerwacja@rotunda-zawiercie.pl
lokal weselny

Sala weselna Rotunda Ewa Mucha w mieście Zawierciu

Klimatyczne wnętrza z aniołami na ścianach. Wysoki sufit nad parkiem, w kształcie koła. Parking i noclegi dla gości. Wyśmienite menu z eleganckim barem na drinki.

Położenie w cichej okolicy ok. 1 km. do centrum Zawiercia. Bardzo ładny ogród z miejscem na ognisko i grilla z drewnianym zadaszeniem.

Rotunda to sala bankietowa, której każdy szczegół tak architektoniczny, jak ma zadanie zachwycać . Sala weselna jednak nie tylko jest wyjątkowym miejscem na każdą imprezę. Sal weselna Rotunda ma niesamowity parkiet w kształcie koła z wysokim sufitem dla lepszego komfortu tańca i zabawy.. Uroku dodają eleganckie, okrągłe stoliki lub do wyboru są także podłużne, przy których może usiąść nawet do 150 gości. Organizujemy duże wesela lub inne imprezy okolicznościowe, bankiety, imprezy firmowe i wszelkie inne, na których komfort i elegancja połączone z niepowtarzalnym klimatem.. Chętni mogą skorzystać również z pokoi gościnnych. Nad naszymi Gośćmi czuwają anioły, których rzeźby zdobią ściany sali bankietowej. Sala ma kolorowe oświetlenie , a tańczące kolory tworzą pełne wrażeń scenariusze świetlne. Nie bez znaczenia jest również wygląd sufitów, których nieregularne i mające wiele wspólnego ze sztuką kształty mają swoje realne przełożenie na dobry akustycznie odbiór muzyki. W Rotundzie Szefem Kuchni jest mistrz w swojej branży, a jego specjały budzą słuszne uznanie. Menu przygotowywane jest zgodnie z najwyższymi standardami, elegancko serwowane i niezmiennie smaczne. Zapraszamy! Sala weselna- Myszków Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Częstochowa, Myszków

Czytaj dalej

Szczegóły

Lokalizacja za miastem
Usługi za dopłatą tort
Metody płatności gotówką
Szczegóły scena
Pokoje gościnne 6 pokoi
Z osobną kuchnią
Dozwolone fajerwerki
Wydzielony parking na 30 samochodów
Brak alkoholu
Dozwolony własny alkohol, za dodatkową opłatą
Pokój dla nowożeńców
Dostępne pokoje gościnne

Nadaje się do imprez

Liczba gości 150 osób
Cena od 50 zł/os.
Typ Pomieszczenie
Możliwość wynajęcia bez jedzenia